XV Ogólnopolski Pokaz Stołów Wigilijnych Gwiazdka 2016 – czekamy na zgłoszenia szkół!

Wzorem lat ubiegłych, serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły średnie do udziału w XV Ogólnopolskim Pokazie Stołów Wigilijnych Gwiazdka 2016, który odbędzie się w WSHiG w dniach 8 – 10 grudnia. Delegacje szkół z całej Polski zaprezentują tradycyjne, regionalne potrawy i dekoracje stołów wigilijnych. Zgłoszenia można składać już dziś!

 

XV OGÓLNOPOLSKI
POKAZ REGIONALNYCH STOŁÓW WIGILIJNYCH

 

GWIAZDKA 2016

 

Mamy zaszczyt zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w jubileuszowym, XV Ogólnopolskim Pokazie Stołów Wigilijnych „Gwiazdka 2016”. Pokaz ma na celu prezentację kultury i tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Przygotujemy 24 stoiska dla wystawców z różnych regionów Polski. Delegacje szkół zaprezentują tradycyjne, regionalne stoły wigilijne, które będą oceniane przez jury i osoby zwiedzające wystawę.

 

W dniu 8 grudnia odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy stołów wigilijnych, 9 grudnia wspólnie przygotujemy Bufet Regionalny, na którym znajdą się potrawy przygotowane przez wszystkie delegacje. Ostatniego dnia planowany jest uroczysty bankiet kończący uroczystości. Tradycyjnie w czasie trwania wystawy odbędą się konkursy z nagrodami na:
· najładniejsze stoisko i regionalny stół wigilijny
· najlepszą regionalną potrawę wigilijną

 

Jak co roku, zachęcamy do wzięcia udziału w pokazie, gwarantując uczestnikom i zwiedzającym dobrą zabawę oraz wiele miłych wrażeń.

 

Impreza odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii,
przy ul. Nieszawskiej 19 w Poznaniu, w dniach od 8 do 10 grudnia 2016 r.

 

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz ramowy plan wydarzenia, przesyłamy w załączeniu. Na potwierdzenie udziału w uroczystości czekamy do 30 października br.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Załączniki do pobrania:
1. zaproszenie do pokazu Gwiazdka 2016
2. program ramowy Gwiazdka 2016
3. regulamin Gwiazdka 2016
4. formularz zgłoszenia Gwiazdka 2016

WSHiG w Poznaniu

ul. Nieszawska 19
61-022 Poznań

tel. +48 61 87 11 530
fax.+48 61 87 11 533